مووی

سرویس اشتراک ویدیو در کشور

ارمغان راه طلایی

پربازدیدها - تازه ها - ویژه - قرآن کریم - آموزشی

بازی - تبلیغات - حوادث - حیوانات - خبری - رسمی - سلامت - سیاسی
24 دسته بندی عناوین


بسم الله الرحمن الرحیم

کلیات

تمامی حقوق سرویس مووی متعلق به شرکت ارمغان راه طلایی می باشد و به عنوان ارائه دهنده خدمات شبکه دریافت محتوا در حوزه ی چندرسانه ای فعالیت می کند . علاوه بر این ، به اطلاع می رسانیم که اشخاص حقیقی و حقوقی که از سرویس مووی استفاده نمایند تحت عناوین « بازدید کننده ، کاربر عادی و رسمی » به منزله ی پذیرفتن قوانین و شرایط استفاده مووی در نظر گرفته خواهد شد و چنانچه ، در صورت عدم بررسی شرایط و ضوابط توسط کاربر ، تمامی تبعات آن به عهده ی کاربر خواهد بود و مووی مسئولیتی در قبال آن ندارد .


1. حق نشر

   الف: تمامی کلیپ های منتشر شده در مووی با رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران ممیزی صورت گرفته و چنانچه تخلفی در صورت مشاهده از سوی کاربران و یا مجموعه ، حتماً گزارش دهید . روش گزارش دادن با انتخاب علامت « پرچم » یا ارسال ایمیل به آدرس report@muvii.ir و اطلاعات تماس ؛ گزارش خود را با اطلاعات تکمیلی ارسال نمایید .

   ب: تمامی تصاویر گرافیکی (نماد، نشان، سربرگ، دسته بندی و ...) متعلق به ارمغان راه طلایی می باشد و در صورت استفاده با ذکر منبع ، بلامانع می باشد . در غیر این صورت ، پیگرد قانونی خواهد داشت .

   ج: دریافت و بارگذاری (Download & Upload) کلیپ های سرویس مووی که در قالب عمومی و بدون دریافت وجه برای همگان قابل مشاهده می باشد ، آزاد است .

   د: تمامی کاربران موظف هستند که در حفظ اطلاعات خود کوشا باشند و به حریم خصوصی یکدیگر در تمامی قسمت ها از جمله نظرات ، احترام بگذارند . در غیر این صورت ، حساب کاربری مسدود خواهد شد .

   ه: تمامی کاربران به صورت دلخواه می توانند عنوان کانال خود را ثبت نمایند و بعضی از اسامی در سیستم رزرو شده است و جهت آزاد سازی از طریق آدرس ایمیل support@muvii.ir می توانند درخواست نمایند .

   و: حفظ شئونات اسلامی در محتوای درج شده ، تصاویر حساب و کانال طبق قوانین کشور الزامی می باشد .

   ز: کاربرانی که رسمی شده اند به نسبت کاربران عادی از نظر اعتماد ارجعیت دارند. در صورت نقض اعتماد، از سطح رسمی به عادی کاهش خواهند یافت و قابل بازگشت نخواهد بود.

   ح: تمامی کاربران موظف هستند که تنها کلیپ های درون و برون مرزی را با رعایت قوانین کشور درج نمایند و به هیچ عنوان فیلم های سینمایی را منتشر نکنند. در غیر این صورت ، متخلف به مراجع قضایی ارجاع داده خواهد شد .

   ت: به هیچ عنوان کاربران دیگر اجازه ی انتشار اطلاعات خصوصی مشتریان سرویس مووی را ندارند و در صورت مشاهده ، پیگرد قانونی خواهد داشت .

   ی: هرگونه سوء استفاده از برند مووی ، پیگیرد قانونی خواهد داشت .

   ک : ویدیو هایی که دارای تگ « حق نشر » هستند ، بدون رضایت از صاحب اثر جهت دانلود و بارگذاری در سرویس مووی ممنوع می باشد و در صورت مشاهده ، سبب لغو حساب کاربر متخلف خواهد شد .

   ل : آدرس اصلی سرویس مووی ؛ Muvii.ir می باشد .


2. حساب کاربری

   الف: تمامی کاربران جهت استفاده از خدمات سرویس مووی می بایست ثبت نام کنند و از طریق کد فعالسازی صورت می گیرد.

   ب: کاربران مورد نظر باید اطلاعات حساب خود را به روز نمایند . در غیر این صورت ، به عنوان یک حساب اسپم (Spam) شناخته می شود و منجر به حذف آن توسط کارشناسان مووی خواهد شد.

   ج: کاربرانی که فقط ثبت نام نموده اند و هیچگونه درخواست رسمی شدن نداشته باشند یا رسمی نباشند ، کاربران عادی قلمداد می شود .

   د: کاربرانی که درخواست رسمی شدن داده باشند و توسط کارشناسان به تاییدیه رسمی شدن برسند ، کاربران معتبر و واقعی قلمداد می شود .

   ه: در صورت عدم رعایت بخش « حق نشر » توسط کاربران عادی و رسمی ، تمامی تبعات آن به عهده ی کاربر متخلف می باشد .

   و: تمامی کاربران پس از اولین ثبت نام ، به صورت یکپارچه دارای حساب کاربری تحت سامانه « یکپارچه ، کانال ، ارتقا و تبلیغات » می باشند .

   ز: سامانه یکپارچه ؛ به سامانه ای گفته می شود که جهت مدیریت یکپارچه « اطلاعات کانال ، دسترسی سریع ، اطلاعات کاربری ، اعلان ، امنیت ، ارتقا ، تبلیغات و تنظیمات کاربری » خدمات رسانی می کند .

   ح: به تمامی کاربران توصیه می شود که جهت هرگونه تغییر اساسی بر روی حساب خود همانند : موبایل و ایمیل ، حتماً از طریق پنل یکپارچه اقدام نمایند .

   ط: سامانه کانال ؛ به سامانه ای گفته می شود که برای امور « بارگذاری ویدیو ، مدیریت ویدیو ، تنظیمات کانال و پیام » در نظر گرفته شده است .

   ی: سامانه ارتقا ؛ به سامانه ای گفته می شود که برای ارتقای حساب کاربری به منظور « سقف بارگذاری/ذخیره سازی و رسمی شدن » می باشد .

   ک: سامانه تبلیغات ؛ به سامانه ای گفته می شود که برای « ثبت و درخواست تبلیغ » می باشد .


قوانین اولیه

3. بارگذاری

   الف: تنها کاربرانی که در سیستم ثبت نام نموده اند ، اجازه ی آپلود را دارند .

   ب: سطوح کاربران در بارگذاری به صورت « ویژه ، برونزی ، نقره ای ، طلایی و سازمانی » می باشد .

   ج: تنها فرمت های قابل قبول « mp4 , mkv » می باشد .

   د: درج عنوان و توضیحات ویدیو از الزامات است .

   ه: بارگذاری فایل های صوتی با رعایت قوانین حق نشر ، مانعی ندارد .

   و: محتوای بارگذاری شده می بایست با رعایت قوانین کشور منتشر گردد . در غیر این صورت ، توسط کارشناسان حذف خواهد شد .

   ز: ویدیو های کاربران باید با رعایت Encoding های استاندارد بارگذاری شود . در غیر این صورت ، سرویس مووی اجازه نمایش به آنها نخواهد داد .


4. رسمی

   الف: جهت رسمی شدن کلیک کنید . همچنین ، پس پس از تایید توسط کارشناسان ، کاربری عادی به رسمی تبدیل خواهد شد .

   ب: کاربران رسمی با توجه به ویژگی های سرویس مووی می توانند از خدمات بهره مند شوند .

   ج: در صورت نقض قوانین حق نشر و اولیه ، کاربر رسمی منقضی می شود و تا اطلاع ثانوی در سطح کاربری عادی باقی خواهد ماند .

   د: از جمله مزایای رسمی شدن ، مطرح شدن در سرویس مووی با توجه به سرویس فعال شده برای کاربر می باشد .


حریم خصوصی

5. اطلاعات مشتریان

   الف: اطلاعات کاربران بازدید کننده ، عادی و رسمی در سیستم ذخیره می شود و به عنوان ارتقای خدمات ، پشتیبانی و بهبود کیفیت استفاده خواهد شد و جنبه ی دیگری ندارد .

   ب: شماره همراه ، عاملی است برای ارتباط بهتر با کاربران ؛ تسریع و امنیت فرآیند ثبت نام .

   ج: کاربران ثبت نام نموده می توانند از طریق صفحه « تماس با ما » درخواست لغو حساب را بدهند .

   د: کاربرانی که لغو حساب نموده اند ، در وضعیت لغو حساب قرار می گیرند و محتوای آنها در اختیار کامل سرویس دهنده قرار می گیرد .

   ه: مووی هیچگونه مسئولیتی در خصوص نگهداری (نسخه پشتیبان - Backup) داده مشتریان سرویس دهنده ندارد و تنها تهیه نسخه پشتیبان از محتوای کاربران سازمانی را به عهده می گیرد .

   و: کاربران گرامی اطمینان خاطر داشته باشند که محتوای تبلیغاتی در کسب رضایت مشتریان سرویس در نظر گرفته شده است و شما نیز می توانید از این قابلیت بهره مند شوید .

   ز: کاربران می توانند در صورت تشخیص عدم رعایت حریم خصوصی افراد که توسط دیگر کاربران نقض شده است ، گزارش دهند و در اولین فرصت مطابق با ضوابط و شرایط برخورد خواهد شد .

   ح : تمامی ویدیو ها دارای تگ های گواهی می باشد که پس از بررسی کارشناسان به صورت « کیفیت ، دسته بندی ، مخاطب ، حق نشر و محبوب » تفکیک می شود .

آخرین به روز رسانی : 1397/12/19